• Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Moderní apartmán v Beskydech

  Ubytování v nádherně čistém srdci Beskyd nedaleko Bílého Kříže v obci Staré Hamry
 • Relax a dovolená pro celou rodinu

  Prostorný a nově zařízený apartmán 3+kk
 • Užijte si krásy hor v luxusním apartmánu

  Můžete u nás jen tak relaxovat nebo podnikat výlety do nedalekého ale i dalekého okolí

Apartmán

Apartmán č. 5 se nachází ve 2. patře nalevo.

Prostorný a nově zařízený apartmán 3+kk s plně vybavenou kuchyní, jídelním koutem, velkou koupelnou (včetně automatické pračky), ložnicí s dvojlůžkem, pokojem s poschoďovou postelí a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou je místem pro váš odpočinek. Brzy zjistíte, že u nás můžete pobývat i déle než pár dní a nic vám nebude scházet. Pokud vás vaše svědomí i při vší relaxaci a dobré vůli odložit povinnosti na jindy bude nutit pracovat, můžete využít pohodlný psací stůl.

Kuchyně – vybavena veškerým nádobím pro přípravu nejen základních pokrmů. Kromě ledničky a sklo keramické desky můžete využít i překapávač, elektrickou troubu, topinkovač, toustovač či varnou konvici. Potřebné vybavení (talíře, hrnce, sklenice včetně vinných či pivních) je samozřejmostí. Perfektní gurmánský zážitek umocní i možnost grilování na terase. Součástí kuchyně je jídelna pro 6 osob. Nechybí ani vítaný pomocník – myčka na nádobí.

Obývací pokoj – obsahuje rozkládací sedací soupravu, TV a DVD přehrávač. Můžete využít naší knihovny, která obsahuje nejen oblíbené detektivní příběhy Dicka Francise, ale i další relaxační skvosty. Hravým společnostem nabízí k využití společenské hry: Monopoly, Activity, Poker, Člověče nezlob se a další.

Dětský (nedětský) pokoj – je vybaven poschoďovou postelí s kvalitními matracemi, psacím stolem s židlí a skříní a skřínkami, kam je možné umístit vše potřebné. Případný požadavek na dětskou postýlku a ostatní zařízení pro mrňata je nutno hlásit předem.

Koupelna – prostorná vana, podlahové vytápění či pračka vám zajistí ten správný pocit tepla a čistoty. Automatickou součástí je i hygienické vybavení pro nejmenší (po předchozí domluvě).

Terasa – její rozloha přes 20 m2 s výhledem na jihozápad (při dobré viditelnosti i na Tatry) uspokojí každého. Nabízí možnost posezení, grilování a rozjímání.

Garáž – s automatickými dveřmi pro jedno auto ale i celou skupinu kol či lyží a taky samozřejmě kočárek.